Znajdź nas

Oferta edukacyjna

 

Rekrutacja 2018/2019

Liceum Ogólnokształcące 
Technikum Ekonomiczne

 

Gimnazjalisto !

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej nie musi być trudny!
Zapisz się już dziś i zacznij z nami naukę od września.
W roku szkolnym 2018/19 będziesz się uczyć w nowoczesnym budynku dostosowanym do Twoich potrzeb, otoczonym piękną roślinnością.
Zapewniamy Ci wysoki poziom nauczania, komfortowe warunki nauki, estetyczne pomieszczenia, przyjazne grono nauczycieli, a przy Twoim zaangażowaniu - stuprocentową zdawalność na maturze.
Nauka w  małoliczebnych klasach  stwarza dogodne warunki podejścia do każdego ucznia indywidualnie.

Zapoznaj się z ofertą BSM!

 

 


NOWOŚCI W BIELSKIEJ SZKOLE MENEDŻERÓW:

W roku szkolnym 2018/19 Bielska Szkoła Menedżerów uruchamia dla gimnazjalistów przyszłościowe i ciekawe warsztaty z:

· Bezpieczeństwa publicznego dają kompetencje, które ułatwia podjęcie pracy np. w policji, straży pożarnej czy straży granicznej. Uczniowie poznają wiedzę z zakresu kryminalistyki i kryminologii. Zajęcia praktyczne prowadzone są w laboratorium kryminalistycznym Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Zainteresowania i uzyskaną wiedzę warsztatową licealiści w przyszłości mogą profesjonalnie poszerzać w ramach studiów w WSFiP na kierunkach prawo i bezpieczeństwo wewnętrzne /stopień licencjacki i magisterski/.

· Informatyki są kierowane do młodzieży, która swoją przyszłość chce związać ze środowiskiem informatycznym, są przedsiębiorczy, pomysłowi i gotowi działać w oparciu o nowe technologie informacyjne. Zajęcia łączą wiedzę teoretyczną z nabywaniem umiejętności praktycznych, które prowadzone są w pracowniach komputerowych o wysokich standardach zinformatyzowania. W ramach zajęć praktycznych przewiduje się również spotkania młodzieży ze specjalistami z dziedziny informatyki.

· Samoobrony kształcą umiejętności związane z poznawaniem sztuk walki, ale też kształtują w uczniach umiejętność panowania nad sobą, swoim ciałem i emocjami oraz uczą właściwego wykorzystywania zdobytych umiejętności.

· Ratownictwa medycznego kształcą w uczniach podstawowe umiejętności pozwalające udzielić pomocy drugiemu człowiekowi. Tego rodzaju umiejętności nabyte pod okiem specjalistów są niezwykle pożądane i zawsze przydatne. Młodzież uczy się jak profesjonalnie, bez lęku, udzielać pierwszej pomocy, tym samy ratować ludzkie życie.

 

· Finansów i rachunkowości profil przygotowuje uczniów do pracy w bankach, instytucjach finansowo-księgowych różnych podmiotów gospodarczych, a także jako księgowy, referent czy planista. Absolwent Technikum Ekonomicznego może także założyć własną działalność gospodarczą. Uczeń nabywa wiedzę z zakresu rachunkowości, która wraz z umiejętnościami praktycznymi pozwala wspinać się po szczeblach kariery. Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra wykładowców, która kształci także studentów w WSFiP.

 

 

Ul. Cz. Tańskiego 5
Tel: 338297212
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00